22 Липня, 2022

Розпаковка факультету юстиції

⚖️Розпаковуємо факультет юстиції разом! 📌Ти точно не залишишся байдужим! Ми готові тобі запропонувати: ✅ Факультет, який знаходиться в самому серці міста у Центральному корпусі Університету – безпосередньо поряд зі станцією метро «Пушкінська», науковою бібліотекою та Палацом студентів Університету. ✅ В першу чергу тебе зустрічатимуть просторі, зручні та сучасні лекційні зали, бібліотека, актова зала, центр інформаційних технологій, комп’ютерні класи, їдальня, медичний центр, спортивний клуб та кав’ярні. ✅ У центральному корпусі також...

До уваги вступників з особливо небезпечних та тимчасово окупованих територій

Наш Університет продовжує висвітлювати найактуальнішу інформацію про вступ 2022 та анонсує нову онлайн-зустріч з відповідальним секретарем приймальної комісії – Костянтином Солянніком. Головна тема обговорення –Особливості вступу за КВОТОЮ-2 Коли? – 25 липня о 18:00.Де? – на офіційному каналі Університету в ютубі.