Розпаковка факультету юстиції

⚖️Розпаковуємо факультет юстиції разом!

📌Ти точно не залишишся байдужим! Ми готові тобі запропонувати:

✅ Факультет, який знаходиться в самому серці міста у Центральному корпусі Університету – безпосередньо поряд зі станцією метро «Пушкінська», науковою бібліотекою та Палацом студентів Університету.

✅ В першу чергу тебе зустрічатимуть просторі, зручні та сучасні лекційні зали, бібліотека, актова зала, центр інформаційних технологій, комп’ютерні класи, їдальня, медичний центр, спортивний клуб та кав’ярні.

✅ У центральному корпусі також знаходяться всі кафедри Університету, що дозволить тобі своєчасно отримувати відповідні консультації зі всіх навчальних дисциплін.

✅ Ти матимеш можливість скористатися програмами міжнародної академічної мобільності, які передбачені угодами між Університетом та закладами вищої освіти інших країн (Португалії, Чеської Республіки, Республіки Польща, Литви, Латвії, Китаю та ін.)

✅ Ураховуючи специфіку майбутньої роботи, додатково до основної навчальної програми ти будеш вивчати спеціальні дисципліни, зокрема:

• Організація роботи органів юстиції та державної судової адміністрації
  • Судове адміністрування;
  • Судове право;
  • Право інтелектуальної власності;
  • Роль верховного суду для розвитку юридичної практики;
  • Теорія та практика захисту цивільних прав та інтересів;
  • Нотаріат
  • Міжнародний цивільний процес та ін.

✅ Випускники факультету складають значну частину суддівського корпусу в України, є провідними фахівцями Міністерства юстиції України, Державної судової адміністрації України та Верховного Суду, а також працюють в органах прокуратури, Національної поліції та інших органах державної влади і місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях.

✅ Після випуску в тебе буде перспектива працевлаштуватися у юридичній сфері на будь-яку посаду в судових та правоохоронних органах, на державній службі, в органах місцевого самоврядування, адвокатурі, нотаріаті, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності.

Наші контакти:

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

📞Відбіркова комісія:

• +380 (57) 704-92-75;
  • Головаш Олена Олександрівна +380 (66) 815-23-51;
  • Сергієнко Аліна Анатоліївна +380 (95) 898-00-87;

(вул. Пушкінська, 77 (Центральний корпус), каб. 8)

📨Електронна пошта Приймальної комісії: pr.kom@nlu.edu.ua

🌐Телеграм канал для вступників – https://t.me/NLUcourses

🏫Адреса: 61024, м.Харків, вул. Пушкінська, 77.