20 Грудня, 2021

День

Перший проректор Університету Микола Кучерявенко взяв участь у благодійному аукціоні, метою якого було придбання музичних інструментів для Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest

Kharkiv Music Fest – музичний фестиваль світового рівня, започаткований меценатами і культурними діячами Харкова, який вже став візитівкою міста, – зібрав друзів і однодумців на благодійному аукціоні. Його метою був збір коштів на придбання інструментів для Дитячого симфонічного оркестру. Серед лотів були ложа на 4 особи під час проведення фестивалю, година в якості диригента професійного оркестру, політ в літаку під керуванням одного з співорганізаторів фестивалю, футбольний м’яч Чемпіонату Європи 2012...

Студентки Університету Владислава та Марина Алексіїви тріумфували на Кубку України з артистичного плавання

15-19 грудня в Харківському басейні «Локомотив» тривав Кубок України з аристичного плавання. Студентки 4 курсу Інституту підготвки кадрів для органів юстиції України Владислава та Марина АЛЕКСІЇВИ стали першими в дуеті, хайлайті а також у довільній та технічній програмах у групі. Вітаємо Владиславу та Марину з вдалим виступом і бажаємо нових перемог!