Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Без рубрики > Команди до складу яких входили студенти Університету зайняли 2-ге та 3-тє місця на Всеукраїнському антикорупційному муткорті (BAM 3.0)

Нещодавно відбувся третій Всеукраїнський антикорупційний муткорт (ВАМ 3.0). Це просвітницький проєкт, спрямований на вдосконалення теоретичних знань із кримінального права, практичних навичок у процесі розслідування корупційних злочинів і розгляду справи в суді, а також підвищення обізнаності молоді щодо проблем корупції.

Участь у онлайн етапі ВАМ 3.0 взяли 153 команди (459 студентів). Найбільше представників було із Києва (33 команди), Харківської та Дніпропетровської областей (31 команда), на четвертому місці – Львівська область (24 команди). Серед них було відібрано 10 найсильніших команд із вишів України, які продовжили участь в офлайн форматі, який відбувся у Львові.

Упродовж трьох днів учасники та учасниці відвідали тренінги від детективів НАБУ щодо проведення обшуків у топкорупційних справах, а також суддів ВАКС та представників НАЗК на тему процедури цивільної конфіскації. У півфіналі команди змагалися у проведенні обшуку та участі в судових засіданнях у справі про цивільну конфіскацію. Спеціальним гостем Всеукраїнського антикорупційного муткорту 3.0 став суддя Верховного суду Дмитро Гудима, який активно поспілкувався зі студентами про цінності та виховання чеснот у громадян як засобів для зниження рівня корупції. Фінальною грою були судові дебати у кримінальній справі.

Переможцем змагань стала збірна команда студентів із ЛНУ ім. І. Франка та УКУ «RONAVI», які отримали можливість пройти стажування в «EU Anti-Corruption Initiative».

2-ге місце здобула команда «Брюнетки з блондинкою в законі», яка складалася зі студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського університету інтелектуальної власності та права та НПУ ім. Драгоманова, які отримали можливість пройти стажування в НАЗК.

3-тє місце посіла команда «Whistleblowers», яка складалася зі студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ імені Тараса Шевченка. Команда отримала можливість поза конкурсом потрапити на онлайн частину Антикорупційної школи НАБУ

Нагадаємо, що минулоріч три команди студентів Університету зібрали повний комплект нагород на Всеукраїнському антикорупційному муткорті (ВАМ 2.0) зайнявши перші три місця, а муткорті ВАМ 1.0 стали переможцями.