Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Набір на програму академічної мобільності до Університету Центрального Ланкаширу!

Оголошується набір студентів на навчання в осінньому семестрі за програмою академічної мобільності до Університету Центрального Ланкаширу, Кіпр.

Запрошуються студенти 3 курсу бакалаврату (для участі в осінньому семестрі 4 курсу).

Вимоги до кандидатів:

• мати середній академічний бал не нижче ніж 85;
  • володіти англійською мовою не нижче за рівень В2-С1;
  • мати чинний закордонний паспорт.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати документи відповідно до встановленого дедлайну та заповнити онлайн форму:

• мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стр.);
  • довідка з деканату про результати навчання;
  • копія закордонного паспорту;
  • відповідний сертифікат, що підтверджує рівень знання англійської мови (за наявності);
  • перелік наукових публікацій (за наявності);
  • перелік наявних сертифікатів за результатами проходження освітніх програм (за наявності).

Навчання безкоштовне! Студент оплачує самостійно трансфер, проживання у гуртожитку та інші власні витрати.

Документи надсилаються до 19 квітня 2023 року (включно) за лінком.

Результати будуть оголошені 20 квітня 2023 року.

У разі виникнення запитань звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за адресою erasmus@nlu.edu.ua.

Більше новин та оновлень дивіться в офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international