0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

V Харківський кримінальний процесуальний полілог «Кримінальний процес: сучасний вимір та перспективні тенденції»

15.11.2023 @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЮРИДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

КАФЕДРА КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

15 листопада 2023 р. відбудеться V Харківський кримінальний процесуальний полілог «КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕС: СУЧАСНИЙ ВИМІР ТА ПРОСПЕКТИВНІ ТЕНДЕНЦІЇ», присвячений пам’яті доктора юридичних наук, професора, члена- кореспондента Національної академії правових наук України, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Ольги Георгіївни Шило.

Основні проблеми і тематичні напрями, які обговорюватимуться:

Панель І. Людина, науковець, друг:  випробування долі, наукові акценти, інтонації душі.

Панель ІІ. Теоретичні основи та практика реалізації конституційного права людини і громадянина на судовий захист у досудовому провадженні в кримінальному процесі України.

Панель ІІІ. Єдність судової практики у вимірі стандартів якості кримінального процесуального законодавства України.

Панель IV. Кримінальна юстиція: сучасний вимір та проспективні тенденції.

Орієнтовний регламент роботи Полілогу

13.45-14:00 прибуття учасників до зали № 5, вітання, вирішення організаційно-технічних питань, підключення учасників, які беруть участь он-лайн.

14:00-17.45 відкриття роботи полілогу, виступи учасників.

17:45-18:00 – репліки, підведення підсумків.

Полілог буде проводитись у змішаному форматі.

Гостей полілогу запрошуємо до зали № 5 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків, вул. Пушкінська, 77).

У випадку неможливості особистої участі – бажаючі можуть підключитися до полілогу за допомогою платформи ZOOM. Посилання, ідентифікатор та код доступу будуть відправлені учаснику після надіслання тез доповіді/повідомлення на адресу polilog2023@gmail.com або повідомлення організаційному комітету про бажання взяти участь у заході чи виступити.

Для включення автора до програми полілогу необхідно до 10.11.2023 р. (включно) надіслати на електронну адресу (polilog2023@gmail.com) тему виступу та повідомити зручним для Вас способом оргкомітет про своє бажання виступити з доповіддю.

Контактна адреса (для довідкової інформації):

Тел.: 066-161-29-34 Ганна Негода

Тел.: 097-517-75-14 Жмур Анастасія

е-mail: polilog2023@gmail.com

Тези доповідей та повідомлення будуть прийматися до 10.11.23 р.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ та ПОВІДОМЛЕНЬ:

1. Обсяг – до 6 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007, 2011 у вигляді файла з розширенням *.doc; *.doсх; шрифт – Times New Roman, розмір – 14, 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 1,25  мм; поля – 20 мм.
  2. Послідовність розміщення матеріалів у доповіді/повідомленні: прізвище та ініціали автора (Іваненко І. І.) (шрифт – напівжирний); вчений ступінь, вчене звання, посада, навчальний заклад, місто, в якому він розташований, (шрифт – курсив); назва (великі літери, шрифт – напівжирний); текст.
  3. Збірку тез доповідей/повідомлень планується опублікувати за результатами роботи полілогу. За науковий зміст і структуру викладу матеріалу відповідальність несе його автор.

Публікація безкоштовна.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДІ/ПОВІДОМЛЕННЯ

Іваненко І. І.,

к.ю.н., доцент,