0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Науково-практичний круглий стіл «Колабораціонізм на тимчасово окупованих територіях: проблеми правової оцінки, гарантування прав і свобод людини та реінтеграції територій»

06.10.2023 @ 13:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Шановні колеги!

Кафедра кримінального права, кафедра кримінально-правової політики та кафедра права Європейського Союзу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за участі Громадської організації «Всеукраїнська асоціація кримінального права» запрошують вас узяти участь у роботі науково-практичного круглого столу «Колабораціонізм на тимчасово окупованих територіях: проблеми правової оцінки, гарантування прав і свобод людини та реінтеграції територій», який відбудеться 6 жовтня 2023 року (початок о 13:00).

Планується наукова дискусія за такими тематичними напрямами:

• колабораціонізм як юридичний феномен
  • міжнародні стандарти захисту прав людини притягнення до кримінальної відповідальності за співпрацю з окупантом
  • інтерпретація законодавчих положень про колабораційну діяльність та шляхи їх удосконалення
  • диференціація та індивідуалізація відповідальності за колабораційну діяльність
  • покарання та інші заходи кримінально-правового характеру за колабораційну діяльність
  • проблеми кримінальної відповідальності за державну зраду і пособництво державі-агресору
  • відмежування колабораційної діяльності від інших кримінальних правопорушень (зокрема, інших злочинів проти основ національної безпеки України, військових кримінальних правопорушень, воєнних злочинів та ін.)
  • переслідування за колабораціонізм у світлі перехідного правосуддя та проблем реінтеграції окупованих територій

Робота заходу відбуватиметься дистанційно на базі платформи Zoom. Програму круглого столу, Zoom-посилання оргкомітет надішле електронною поштою за два дні до проведення заходу на електронні адреси, вказані учасниками в реєстраційній заявці.

Робоча мова круглого столу – українська.

Реєстрація доповідачів та учасників круглого столу здійснюється шляхом заповнення заявки до 12:00 2 жовтня.

Майбутніх учасників науково-практичного круглого столу просимо надіслати до 2 жовтня 2023 року (включно) тези доповіді (файл з текстом доповіді у форматах .doc чи .docx) електронною поштою на адресу: roundtable2023@ukr.net

Сплата організаційного внеску не передбачається.

За результатами проведення заходу буде опубліковано електронний збірник, який безкоштовно отримають на свої електронні адреси учасники круглого столу.

Круглий стіл відбудеться в межах дослідження «Колабораціонізм на тимчасово окупованих територіях: проблеми правової оцінки, гарантування прав і свобод людини та реінтеграції територій», що  реалізується Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого завдяки грантовій підтримці Національного фонду досліджень України (проєкт № 2021.01/0106).

Вимоги до тез доповіді:

• Назва доповіді посередині рядка (великими літерами, шрифт Times New Roman 14, півжирний).
  • Нижче, через один інтервал, по центру – прізвище, ім’я по-батькові автора, науковий ступінь, вчене звання (у разі наявності), посада, повна назва установи, де працює (навчається) автор; шрифт Times New Roman 14.
  • Через один інтервал текст тез, який повинен відповідати таким вимогам: формат А-4, поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2 см, шрифт Times New Roman 14, міжрядковий інтервал 1,5, відступ – 1,25.
  • Список використаних джерел (за алфавітом і без повторів) оформлюється відповідно до ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання» в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:». У тексті джерела позначаються квадратними дужками із вказівкою на порядковий номер джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [7, с. 16].
  • Обсяг тексту від 5 000 до 12 000 знаків (з пробілами) зі списком використаних джерел та іншими метаданими включно.

Автори поданих матеріалів відповідають за їх зміст, дотримання вимог академічної доброчесності, точність наведених формулювань та відсутність інформації, що не підлягає відкритій публікації.

За додатковою інформацією можна звертатися до представників організаційного комітету:

Микола Рубащенко: +380 (50) 681-14-57 (Viber, Telegram)

Надія Шульженко: +380 (97) 180-58-40 (Viber, Telegram)

Дата:
Час:
Подія Категорія:

Організатори

Кафедра кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
Кафедра кримінально-правової політики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
Кафедра права Європейського Союзу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права»

Місце проведення