uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Кафедри > Кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності

Настюк Василь Якович

Завідувач кафедри
v.ya.nastyuk@nlu.edu.ua
(057) 704-90-80

доктор юридичних наук, професор

Кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності була створена згідно із наказом ректора університету № 230-к від 28 серпня 2012 р. шляхом реорганізації кафедри адміністративного права.

Кафедру очолює доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України Василь Якович Настюк.

Кафедра здійснює викладання навчальних дисциплін «Адміністративне право», «Адміністративне судочинство», «Теорія публічного адміністрування», «Правові засади публічних закупівель», «Організація та діяльність публічних адміністрацій в країнах ЄС», «Публічне адміністрування в сфері економіки та фінансів», «Запобігання корупції в публічній сфері», «Відповідальність за корупційні правопорушення», «Адміністративне право ЄС», «Митне право», «Медичне право», «Інформаційне право», «Адміністративні послуги», «Проблеми теорії та практики адміністративного судочинства», «Механізми сучасного публічного адміністрування» та ін.

Старша лаборантка – Шевченко І.О.

Кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності

м. Харків, вул. Динамівська, 4, кімн. 907