10 Вересня, 2024

День

​​Між Університетом та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою підписано меморандум про співробітництво

“Підписання меморандуму між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого  та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою– це не просто формальність, це стратегічне партнерство, яке об’єднує науку, освіту та практику боротьби з корупцією. Мета меморандуму – створити міцний фундамент для партнерства, яке об’єднує дві потужні інституції, об’єднаних спільною метою – забезпечення верховенства права та боротьба з корупцією в нашій державі, а також для співпраці, обміну досвідом та спільних проєктів. Ми розуміємо, що корупція – це ракова...

​​Студенткам Університету призначено іменні академічні стипендії Президента України

Студенткам Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого призначено іменні академічні стипендії Президента України: Друзенок Стефапії – студентці факультету міжнародного та європейського права; Круторог Дар’ї – студентці факультету адвокатури; Переймі Христині – студентці факультету прокуратури; Самойловій Анастасії – студентці факультету слідчої та детективної діяльності; Уланській Марії – студентці факультету юстиції. Вітаємо студентів Університету із відзначенням їх громадських, навчальних, наукових та інших досягнень та бажаємо нових звершень.