3 Липня, 2024

День

Кафедра підготовки офіцерів запасу Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проводить набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

Військова підготовка громадян України здійснюється за наступними військово-обліковими спеціальностями: Юрисконсультська робота Цивільно – військове співробітництво Правоохоронна діяльність у Збройних Силах України Психологія Військову підготовку на добровільних засадах проходять громадяни (як чоловіки та і жінки) України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями у віці від 18 до 40 років. Термін навчання – 2 роки. Формат навчання: змішаний....