14 Червня, 2024

День

13 червня 2024 року відбулися міські змагання Харківської спортивної студентської ліги з настільного тенісу.

В змаганнях прийняли участь члени збірної команди Університету з настільного тенісу : Дронова Ульяна (факультет юстиції) і Налбат Олександр (факультет пракуратури). Змагання були командні, спочатку грала жіноча ракетка, потім чоловіча ракетка та завершувалась зустріч між командами змішаною парою. За підсумками проведення змагань Ульяна та Олександр вибороли перше місце. Вітаємо переможців за відмінні досягнення! Бажаємо їм подальших успіхів та перемог у майбутніх змаганнях, навчанні та науковій діяльності.

​​Літня школа «Простір кримінальної юстиції ЄС»

Щороку в Брюсселі (Інститут європейських досліджень – ULB) проходить літня школа ECLAN (Європейської академічної мережі з кримінального права) на тему «Простір кримінальної юстиції ЄС». Наступний захід відбудеться з 1 по 5 липня 2024 року!Участь буде можлива особисто в Брюсселі або онлайн.Мова проведення – англійська. Цього року Літня школа буде присвячена темі «Судове співробітництво у кримінальних справах», вивченню ключових інструментів, що мають вирішальне значення на різних стадіях кримінального процесу, які розглядаються...