13 Червня, 2024

День

Професора кафедри кримінального права Університету Юрія Бауліна нагороджено Золотою медаллю Національної академії правових наук України імені Василя Яковича Тація

На загальних зборах Національної академії правових наук України, за визначний особистий внесок у розвиток новітніх технологій та інноваційних розробок, забезпечення модернізації наукової та освітньої сфер, підвищення ролі фундаментальної науки, активну громадську та політичну діяльність, багаторічну сумлінну та плідну працю нагороджено Золотою медаллю Національної академії правових наук України імені Василя Яковича Тація професора кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академіка Юрія Бауліна. Золота медаль Національної академії правових наук...