11 Травня, 2024

День

До Дня Європи та 75-річчя Ради Європи реалізовано двоетапний проєкт «Україна: глобус і локус» на платформі університетського курсу для магістрів «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві»

У межах «Європейського тижня» на платформі університетського курсу для магістрів «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві» реалізовано двоетапний проєкт «Україна: глобус і локус». Перший офлайн етап проєкту був реалізований у партнерстві з київським Музеєм «Кам’яниця київського війта», за підтримки та у діалозі з його директоркою п. Оксаною Фісун. Зустріч у музеї, сфокусована на магдебурзькому праві як правовому джерелі, яке, серед інших, зароджувало на українських землях європейські традиції впорядкування соціальних відносин, зокрема, і в кримінально-правовій площині, а...