28 Листопада, 2023

День

Колектив Університету із глибоким сумом повідомляє, що 27 листопада на 97 році пішла із життя видатна учена-криміналіст, академік Заслужений професор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Віолетта Омелянівна Коновалова

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого із глибоким сумом повідомляє, що 27 листопада на 97 році пішла із життя видатна учена-криміналіст, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, Заслужений професор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, заслужений діяч науки і техніки України, професор Віолетта Омелянівна Коновалова. Видатний вчений та педагог Віолетта Омелянівна Коновалова зробила великий внесок у розвиток правової науки, юридичної освіти та Національного юридичного університету імені Ярослава...