24 Липня, 2023

День

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого у співпраці з Польським інститутом прав людини і бізнесу, a також ісландською Асоціацією за стійку демократію Alda і Омбудсменом з прав дітей в Ісландії успішно завершили реалізацію проєкту «Зберігаючи маяки: розбудова мережі з бізнесу і прав людини»

Проєкт було профінансовано за рахунок гранту від Регіонального фонду «Активні громадяни» (Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія) через гранти Європейської економічної зони (ЄЕЗ). Реалізація проєкту завершилась публікацією тематичних досліджень, розроблених учасниками Літньої академії Центральної і Східної Європи та Центральної Азії. Публікація українською

В Університеті Едж Гілл, Великобританія, пройшла Літня Школа для молодих учених нашого Університету з питань міжнародного права прав людини, миру та безпеки, відповідальності у міжнародному праві, санкцій, контрзаходів, миротворчості, постконфліктних ситуацій.

Зокрема, відбулися: воркшоп Dr Jennifer Giblin, Associate Head of School of Law, Criminology & Policing «Відповіді Великобританії та допомога Україні»; сесія Dr Patrick Butchard, Senior Lecturer in Law «Санкції, заморожування активів, відповідальність держав за міжнародні злочини»; презентації учасниками власних наукових досліджень, отримання фідбеку; Парламентський захід у Вестмінстерському Палаці, Лондон, з Українських юридичних досліджень та нетворкінгу «Відбудова та репарації в Україні», що проводився у співпраці з Центром міжнародних справ та національної...