20 Липня, 2023

День

Шановні абітурієнти та студенти! Міжнародно-правовий факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого має за честь оголосити про співпрацю з “Благодійним фондом пам’яті Романа Ратушного” і впровадження стипендії серед студентів Міжнародно-правового факультету. Роман був молодим юристом, який доєднався до Збройних сил України під час повномасштабного вторгнення. Він трагічно загинув у бою під Ізюмом 9 червня 2022 року. Стипендіальна програма імені Романа Ратушного заснована за підтримки представників міжнародних юридичних фірм Allen &...