1 Травня, 2023

День

Підсумки міжнародної наукової конференції VІI Харківські кримінально-правові читання «Кримінально-правові рефлексії на актуальні виклики сьогодення»

28 квітня 2023 року відбулася міжнародна наукова конференція – VІI Харківські кримінально-правові читання на тему «Кримінально-правові рефлексії на актуальні виклики сьогодення», співорганізаторами якої виступили Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України та громадська організація «Всеукраїнська асоціація кримінального права України». У відкритті конференції взяли участь і звернулися з вітальними промовами до її учасників перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава...