1 Квітня, 2023

День

Національний музей історії України на платформі курсу для магістрів «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві» (проєкт CRIMHUM Erasmus+) Кафедра кримінального права Університету продовжує розвивати освітні платформи, пропонуючи діалогове пізнання навколо обговорення проблем (освітня методика «problem posing»). В рамках магістерської програми «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві» проєкту #CRIMHUM Erasmus+ до роботи курсу залучаються фахівці суміжних галузей знань, а також випускники попередніх курсів даного проєкту. У весняному семестрі за...