18 Лютого, 2023

День

Випускника Університету Ярослава Любченка призначено заступником голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК)

Ярослав Любченко народився 19 серпня 1991 року у Кіровоградській області, смт Новоархангельськ. Закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»  (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) за спеціальністю правознавство, отримавши диплом магістра. Пізніше захистив дисертацію та отримав науковий ступінь доктора філософії в галузі права. Навчався на програмах з європейської інтеграції, міжнародного права та публічного менеджменту за кордоном (Вища ризька школа права (Riga Graduate school of Law) (Латвія),...