31 Жовтня, 2022

День

Викладачі університету взяли участь в міжнародній конференції в межах реалізації партнерських проєктів з CRIMHUM.

З 25 по 28 жовтня 2022 р. представників університетів-парнерів у проєкті CRIMHUM гостинно приймав Факультет права і політичних наук Екс-Марсельського університету (м. Екс-ан-Прованс, Франція).  У роботі міжнародної конференції з поширення  європейських фундаментальних цінностей у сфері кримінальної юстиції взяли участь делегати від університетів Німеччини, Франції, Хорватії, Австрії, України. До української делегації увійшли представники Львівського національного університету імені Івана Франка (національний координатор доц. Марта Мочульська та доц. Ірина Сень), Національного університету “Одеська...