8 Липня, 2022

День

Запрошуємо до вступу громадян України, юнаків та дівчат, на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу за трьома військово-обліковими спеціальностями “Психологія”, “Юрисконсультська робота” та “Організація морально-психологічного забезпечення”, які мають або отримують рівень вищої освіти не нижче бакалавр. Термін навчання – 2 роки. Вартість навчання – 9200 грн. за один рік навчання. Особи, які бажають навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу, можуть звернутися на кафедру для отримання подальшої інформації та подачі документів....