30 Червня, 2022

День

Підсумки міжвузівського круглого столу «Український конституціоналізм в умовах війни» присвяченого до Дня Конституції України

29 червня 2022 року кафедра конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого разом з кафедрою процесуального права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та кафедрою конституційного права Львівського національного університету імені Івана Франка було організовано міжвузівський круглий стіл «Український конституціоналізм в умовах війни» присвячений Дню Конституції України. З вітальними словами виступили: Петришин Олександр Віталійович – доктор юридичних наук, професор, Президент Національної академії правових наук України, академік...