29 Грудня, 2021

День

Підготовка фахівців з вищою освітою за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» у Військово-юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Військово-юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у 2022 році розпочав підготовку фахівців з вищою освітою в галузі знань 26 «Цивільна безпека» спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти. Підготовка проводиться за схемою «курсант» (за державним замовленням) та «студент» (за кошти фізичних та/або юридичних осіб) за денною формою здобуття освіти. На навчання в статусі «курсант» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем вищої освіти приймаються особи...