Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Курси підготовки до ЗНО з історії України, української мови та літератури в НЮУ імені Ярослава Мудрого: результат, який перевершив всі очікування

В листопаді минулого року наша команда розпочала курс лекцій підготовки до ЗНО, який згодом трансформувався в курс підготовки до мультипредметного тесту. Це абсолютно безкоштовний проєкт, який розміщується на ресурсах Університету у вільному доступі для всіх бажаючих отримати нові знання та покращити свій рівень підготовки до іспитів.

Викладачем курсу з історії України став Владислав Карнацевич – вчитель історії, вчитель-методист, Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «історія», автор 16 науково-популярних та навчальних книг з історії: «500 знаменитых исторических событий», «Загадки истории Средневековья», «Конотопська битва», «Александр Македонский» тощо.

Викладачкою курсу з української мови та літератури стала Ольга Кулікова – вчителька української мови та літератури, авторка відеопроєкту «Легка література», засновниця ресурсу «Ambasadorro» та інших освітніх проєктів.

Ми тривалий час шукали кращих викладачів, відбирали, придивлялися, цікавилися думкою їх учнів і результат повістю себе виправдав. Ми щиро дякуємо нашим педагогам за те, що вони долучились до нашого проєкту та віддавалися на всі 100 на кожному з занять.

Загалом курси отримали більше 35 тисяч переглядів з різних країн світу. Середня кількість переглядів одного заняття близько 3000. Ми дуже вдячні нашій аудиторії за таку неймовірну підтримку!

Перегляди з України становлять абсолютну більшість – 71,8 %  від загальної кількості переглядів. Інші 28,2% між собою розподілили: Німеччина, Польща, Чехія, Латвія, Бельгія, Італія, Молдова, США та Нідерланди. Якщо розглянути статистику серед міст України, то найпопулярнішими наші заняття виявились у таких містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв та Вінниця.

Найбільший інтерес серед наших слухачів на заняттях з історії України викликали такі теми: Перша світова війна, боротьба за державність України на початку 20 століття, Україна у Другій світовій війні. В той час, як на лекціях з української мови та літератури затребуваними виявились: числівник, дієприкметник, займенник, творчість Котляревського, Шевченка та Куліша.

Сьогодні стартувала основна сесія проведення національного мультипредметного тестування, яка триватиме до 10 серпня.

Ми віримо, що слухачі наших курсів успішно складуть НМТ, напишуть класні мотиваційні листи і більшість з них зробить вибір на користь Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Ми чекаємо на вас!

Для тих, хто не встиг на наші заняття – ви маєте можливість переглянути їх у зручний для вас час на платформі YouTube.

Хочемо виразити вдячність всім тим, хто протягом 9 місяців навчався разом з Владиславом Карнацевичем, Ольгою Куліковою та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Ви найкращі!