uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Викладачка Університету, асистентка кафедри історії держави та права України та зарубіжних країн, Ріната Казак, стала акредитованим учасником COP27 ООН

Конференція Організації Об’єднаних Націй COP27, стала 27-ою конференцією ООН зі зміни клімату, яка проходила з 6 по 18 листопада 2022 року в Шарм-ель-Шейху, Єгипет. Вона відбувалася під головуванням міністра закордонних справ Єгипту Самеха Шукрі, а участь взяли понад 90 глав держав і приблизно 35 000 представників та делегатів зі 190 країн. Україна вперше представила власний павільйон на 27 Конференції Сторін ООН. Головною темою стали екологічні наслідки війни.

Ріната Казак проводила академічні опитування та інтерв’ю для майбутніх досліджень як візитуюча вчена шведського університету.

Це унікальний досвід як для Рінати, так і для нашого Університету, адже окрім академічного дослідження викладачка брала участь у переговорах ООН у якості спостерігача (observer). Надалі нею планується аналіз даних отриманих в опитуваннях та відображення результатів у низці наукових публікацій.