uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Діти наше майбутнє – майбутнє незалежної України!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Діти наше майбутнє – майбутнє незалежної України!

«Ми дітей народжували не для війни» – ця фраза облетіла інтернет та закріпилася в заголовках сотень світових ЗМІ. Кожна родина, де є діти, найуразливіша і найсильніша водночас. Адже малюки, налякані вибухами і стріляниною, беззахисні перед скривавленими іклами ворога. Але батько за свою малечу  вистоїть на фронті тричі, а ворога нищить за п’ятьох. Мати голіруч зупинить танк за своїх синів і дочок.

Та є випробування, породжені війною, які ми маємо долати разом, а не залишати їх на виснажені руки батьків. Лікарні, пологові будинки, перинатальні центри стали однією з мішеней окупантів. У спалених містах вони потерпають від нестачі повсякденних речей для лікарів і немовлят.

Ми, спільнота Університету, не залишаємось осторонь. За координаційної підтримки В’юника Максима, представники штабу гуманітарної допомоги та адміністрації Університету Юрій Барабаш, Олексій Нестерович, Володимир Шеховцов та Євгеній Карманний передали Харківському міському перинатальному центру антисептичні, дезинфікуючі, миючі засоби, засоби гігієни для лікарів та малюків, дитяче харчування та інші речі. Це вже втретє волонтери Університету надають допомогу перинатальному центру.

Ми віримо, що всі дітки будуть зростати у мирній, вільній, незалежній, демократичній, квітучій Україні. І, можливо, у недалекому майбутньому з кимось із них ми зустрінемось в лекційних залах нашого Університету.

Дякуємо за підтримку нашим друзям та партнерам:

IKEM – Institut für Klimaschutz, Energie und Mobilität,

Юридичній компанії Becker Büttner Held (BBH),

Hanna Zhabska, José Fadda,  Ірині Ісаковій, Борису Ломако та його команді.