uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Вічна слава Герою!

Ціна нашої Свободи дуже велика. Війна забирає найкращих. Тих, хто усім серцем любив та вірив у свою країну, її світле, мирне майбутнє. На жаль, серед них студенти та випускники Університету.

Із великим сумом сповіщаємо про ще одну втрату: захищаючи Україну, під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув випускник Університету підполковник Ігор Остапович.

Ігор народився 18 жовтня 1976 року у місті Харків. Після закінчення загальноосвітньої школи був призваний на строкову військову службу до лав Прикордонних військ України. У 1998 році вступив до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, де здобув кваліфікацію юриста. З 2003 року проходив службу в Державній прикордонній службі України на офіцерських посадах адміністративно-юрисдикційної спрямованості.

Ігор Остапович був чуйним та товариським, цілеспрямованим та самостійним, завжди готовим прийти на допомогу. Батьки пишалися своїм сином, котрий багато планував зробити у своєму житті.

Із перших днів повномасштабної війни підполковник Ігор Остапович героїчно та мужньо виконував бойові завдання з відсічі військової агресії російської федерації та незаконних збройних формувань в Луганській і Донецькій областях.

9 березня 2022 року в населеному пункті Терни Донецької області, зведена група до складу якої входив підполковник Ігор Остапович, спільно з військовослужбовцями ЗСУ, прийняла бій з окупантами. Ворог завдавав ударів по захисниках України з мінометів та танків, змусивши наших оборонців відійти на запасні позиції. Ігор забезпечував прикриття виведення складу зведеної групи з району бойових дій, але під час бою зв’язок з ним було втрачено.

12 листопада, у звільненому Силами оборони України населеному пункті Терни, проведено ексгумацію останків бійців, загиблих в березні 2022 року. За результатами проведених пошукових заходів тіло підполковника Остаповича Ігоря Семеновича було упізнано батьком.

Світлий, щирий, мужній воїн-захисник віддав своє життя за те, що любив найбільше – свою Батьківщину.

26 листопада 2022 року у місті Харкові відбувся військовий ритуал з поховання підполковника Ігоря Остаповича. Аби віддати данину пам’яті воїну та вшанувати його родину, на цвинтарі зібралися друзі та бойові побратими захисника.

Вся університетська спільнота глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним – батькам, дружині, донькам, сестрі, близьким, друзям та колегам загиблого Героя. Довіку пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші захисники за свободу і незалежність України!

Безмежна шана, вічна і світла пам‘ять ГЕРОЮ!