Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти факультету юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відвідали Верховний Суд

Після екскурсії Кловським палацом та музеєм Верховного Суду майбутні правники зустрілися із секретарем Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Германом Анісімовим і суддею ККС ВС Сергієм Фоміним, які розповіли про досвід суддівської роботи, надали поради щодо вибору професії та відповіли на запитання студентів.

Крім того, студенти побували на екскурсії в Касаційному адміністративному суді у складі ВС та поспілкувалися з секретарем судової палати з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів КАС ВС Раїсою Хановою.

Такі заходи сприяють заохоченню до вибору професії юриста, поширенню інформації про історичні пам’ятки та закладають фундамент для формування молодої юридичної генерації.