uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Делегацією Почесних громадян Харківської області передано медичне обладнання Обласному госпіталю ветеранів війни

Ректором Університету як Почесним громадянином Харківської області Анатолієм Гетьманом разом із Головою Харківської обласної ради Тетяною Єгоровою-Луценко та делегацією Почесних громадян Харківської області передано Обласному  госпіталю ветеранів війни медичне обладнання, зокрема апарат, який дозволяє виявити порушення в роботі мʼязів і периферичних нервів, тренажери для відновлення рухових функцій, комплекси для фізіотерапії і ультразвукового лікування на загальну суму понад 500 тис. грн.

Правлінням Ради Почесних громадян Харківської області було прийнято рішення про акумуляцію стипендії, яку вони отримують, для допомоги відповідному медичному закладу. За рекомендацією медзакладу саме це клінічне обладнання необхідне для порятунку наших співвітчизників. Апарати було замовлено у закордонного виробника та вчасно доставлено до адресата.

Разом до Перемоги!