Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Професора кафедри кримінально-правової політики Богдана Головкіна обрано до складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань

Професора кафедри кримінально-правової політики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктора юридичних наук, члена-кореспондента Національної академії правових наук України Богдана Головкіна обрано до складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань.

Відповідний наказ № 670 від 30 грудня 2022 року розміщено на сайті ДБР
Рада громадського контролю – це колегіальний консультативно-дорадчий орган, що утворена для забезпечення прозорості та цивільного контролю за діяльністю Державного бюро розслідувань.

Вітаємо Богдана Головкіна з успішним проходженням конкурсного відбору та бажаємо плідної роботи на благо України!