Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та ТОВ «Метінвест Холдинг» укладено меморандум про співробітництво

Меморандум про співробітництво підписали ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман та генеральний директор ТОВ «Метінвест Холдинг» Юрій Риженков.

Меморандум про співпрацю відкриває широкі можливості для обох сторін. Зокрема співпраця буде спрямована на розвиток довгострокових партнерських стосунків на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів.

У рамках співпраці обидві сторони домовилися про:

• спільну реалізацію інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, тренінги тощо);
  • спільну організацію студентських практик, стажувань та сприяння у працевлаштуванні студентів;
  • спільну розробку проєктів та пропозицій для отримання фінансування;
  • спільні наукові дослідження;
  • можливість долучення до проекту «Paralegal school»;
  • інші узгоджені напрями співпраці.

Підписання цього меморандуму відкриває перед нами нові можливості для розвитку наукового потенціалу нашого колективу та проходження практики та працевлаштування студентів та випускників Університету.

Дякуємо ТОВ «Метінвест Холдинг» за відкритість до співпраці та зацікавленість у підготовці практико-орієнтованих майбутніх юристів!

Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. До структури групи входять видобувні й металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу. У 2021 році — очолив рейтинг найбільших приватних компаній України за версією Forbes.