Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Відбувся черговий вебінар в рамках освітнього проекту «Поліцейське розслідування»

На Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся черговий вебінар в рамках освітнього проекту «Поліцейське розслідування». Лекцію на тему: «Кримінальні проступки» прочитав Начальник відділу дізнання Головного управління Національної поліції в Харківській області підполковник поліції ЗАХАРЧЕНКО Іван Олександрович.

Пан Захарченко розповів слухачам про ознаки та правову природу кримінального проступку, історичний аспект та досвід застосування норм щодо кримінального проступку. Поділився практичним досвідом проведення процесуальних дій, окреслив існуючи колізії та недоліки чинного законодавства, запропонувавши слухачам перенести їх вирішення в площину наукових заходів університету. Доповідач наводив приклади з реальних кримінальних проваджень та зазначив про строки та документи необхідні для того щоб належним чином фіксувати кримінальні проступки.

Наприкінці заходу студенти отримали відповіді на питання в рамках обговорення лекції. Велика вдячність пану Захарченко І.О. за надані поради задля правильної інтерпретації кримінальних та кримінально-процесуальних норм майбутніми правниками.