Сертифікатна програма «Юрист у сфері запобігання та протидії корупції» спрямована на поглиблене вивчення актуальних питань правового регулювання відносин у сфері запобігання корупції. Учасники програми отримують знання в галузі антикорупційної діяльності, і як наслідок, можуть надавати консалтингові послуги у сфері антикорупційної діяльності, вибудовувати ефективну правову позицію при захисті інтересів юридичних та фізичних осіб в судах у справах про корупцію, розробляти антикорупційні програми для підприємств, установ, організацій, консультувати з питань електронного декларування, проводити антикорупційну експертизу нормативно-правових актів, виявляти, врегульовувати та запобігати конфлікту інтересів, виявляти та усувати корупційні ризики для бізнес репутації, впроваджувати міжнародні стандартів запобігання корупції та ін.
Отримані знання можуть використовуватись у професійній діяльності: юристів та менеджерів національних та міжнародних бізнес-корпорацій; юристів банківських та фінансово-кредитних установ; юристів державних та комунальних закладів; юристів юридичних консалтингових компаній; адвокатів при захисті інтересів юридичних та фізичних осіб в судах у справах про корупцію; юристів аудиторських фірм (компаній); уповноважених підрозділів підприємств, установ, організацій публічної і приватної сфери; юристів спеціалізованих антикорупційних органів; юристів міжнародних організацій та установ із запобігання корупції; громадських активістів та журналістів під час реалізації антикорупційних ініціатив.
Програма розрахована як на студентів, так і на практичних працівників.
Сертифікатна програма «Юрист у сфері запобігання та протидії корупції» має трирічний досвід свого функціонування і понад 70 випускників.
Загальний обсяг програми – 30 годин, 1 кредит ЄКТС.
Координатори програми: Головкін Богдан Миколайович, Сметаніна Наталія Володимирівна +380 (67) 931-0379, n.v.smetanina@nlu.edu.ua
Відгуки учасників програми
Новікова Катерина Юріївна,
Головний спеціаліст Юридичного відділу Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
(Рік отримання сертифікату 2021)
«Особисто для мене сертифікатна програма перевершила всі очікування! По-перше, таймінг. Всі лекції та практичні заняття були проведені у зручний після роботи час відповідно до затвердженої програми. По-друге, актуальність тем. Все теми, що висвітлювалися викладачами, це ті теми, які
наприклад, ми, державні службовці, підіймаємо час від часу – правильність заповнення декларацій, повідомлення про конфлікт інтересів, тощо. По-третє, професіоналізм лекторів».
Самойленко Павло Сергійович,
Головний спеціаліст з правових питань загального відділу Управління соціального захисту населення адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради.
(Рік отримання сертифікату 2021)
«Щиро вдячний організаторам та викладачам за отримані знання в ході проведення програми. У кожній лекції відчувалася особиста праця та внесок кожного викладача, його індивідуальність та щире бажання ділитися знаннями і величезним практичним досвідом. Завдяки Вам та Вашій зосередженій праці, рівень юридичної освіти в університеті завжди буде на дуже високому рівні».
Соларьова Дар’я Володимирівна,
Помічник адвоката Сербіної Анастасії Валеріївни
(Рік отримання сертифікату 2019)
«Програма дозволила поглибити знання, які отримували на магістратурі за напрямком «Юридичний антикорупційний менеджмент». Під час навчання саме на сертифікатній програмі є можливість вийти за рамки, дізнатися та обговорити ті моменти, про які не поговориш на звичайних заняттях. Викладачі завжди пояснюють проблемні питання, наводять приклади та підтримують дискусію. Корупція – це завжди складне питання, яке постійно обговорюється, але на програмі поєднується її вивчення як соціальної та правової проблеми не в загальноприйнятому варіанті, а через призму
поєднання теорії і практики. Отримані знання та навички допомогли гідно пройти стажування в НАБУ та в подальшому використовуються в практичній діяльності».
Волошина Ганна Олександрівна, Юрист ТОВ «МЦ ОН КЛІНІК ХАРКІВ»
(Рік отримання сертифікату 2019)
«Мій випуск був першим, але це не означає, що він був «пробним». Викладачі розробили цікавий та дуже глибокий навчальний план. Заняття були насичені цікавим теоретичним та практичном матеріалом».