​​Вічна пам’ять і слава Герою!

Страшна ціна сьогоднішньої війни — людські життя. Вона забирає найкращих синів України… Кожна новина про звільнення наших територій супроводжується сумними новинами про загибель чи тяжкі поранення українських захисників, наших Героїв.

Болюча звістка надійшла до Університету. В нашій університетській родині знову втрата – 7 вересня 2022 року у ході контрнаступу на Харківщині, а саме боїв за звільнення Балаклії та Куп‘янська, пав на полі бою смертю Героїв випускник Університету, військовослужбовець спецпідрозділу “Кракен” Андрій Авілов (позивний “Паломник”) Талановита людина віддала своє життя заради майбутнього України.

У 2017 році Андрій Авілов закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю “Правознавство” та здобув кваліфікацію магістра права. Він дуже пишався своїм університетом та освітою, яку здобув.

Коли вісім років тому, у 2014 році, ворог вперше зазіхнув на українські землі та суверенітет України, Андрій майже одразу вирушив у зону проведення антитерористичної операції. На передовій у Пісках під Донецьким аеропортом 18-річний харків’янин, боєць ДУК з позивним “Паломник” отримав свій перший бойовий досвід. Як казав сам Андрій: “Паломник – тому, що мандрувати дуже люблю. А кожна подорож – це робота над собою”

Андрій Авілов був життєлюбом і оптимістом, доброзичливим та працьовитим, щирим і справедливим. І на війні він був одним із кращих. Справжній патріот, воїн і чоловік. Він завжди мав повагу і визнання серед бойових побратимів. Був вірний Україні та боровся за її незалежність.

Від імені усієї університетської спільноти висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника України. Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Андрій віддав своє життя захищаючи не лише свободу України, а й кожного з нас.

Герої не вмирають! Світла пам’ять про Андрія Авілова назавжди збережеться у наших серцях!