Вічна пам’ять і шана загиблому захиснику!

Університет знов у жалобі: нещодавно стало відомо про загибель випускника 2013 року Інституту підготовки кадрів для органів юстиції Університету Ігоря Волохова.

«Начитана, глибоко переконана і навіть уперта людина, з якою було цікаво дискутувати» – таким запам’ятали Ігоря одногрупники та друзі. Серед його заслуг – розвиток профспілкового руху, організована участь у харківському Майдані, ініціація сквоту «Автономія» та багато іншого.

У перші дні вторгнення російських військ Ігор Волохов записався добровольцем до 113 окремої бригади Територіальної оборони, отримав зброю і боровся з окупантами. Він узяв позивний «Кримчанин», бо був уродженцем Криму (м. Севастополь), мріяв про звільнення рідного краю та йшов до цієї мети.

2 березня 2022 року під час ракетного обстрілу в центрі Харкова Ігор загинув.

Він був яскравою, життєрадісною та ідейною особистістю, натхненником для багатьох. Допомагав біженцям з Донбасу та Криму, організувавши власний сквоттерський проєкт.

Науково-педагогічний та студентський колектив Університету висловлює щирі співчуття родині захисника, рідним та друзям.

Вічна пам’ять і шана загиблому захиснику!