Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > На всесвітніх змаганнях з міжнародного права команду Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого визнано та відзначено нагородою «King & Spalding Spirit of Jessup»
Сьогодні тренер команди Микола Юрлов зустрівся з Ректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолієм Гетьманом й проректором Юрієм Барабашем та передав Університету Кубок національного чемпіона, нагороду «King & Spalding Spirit of Jessup» та “прапор прапорів” з привітаннями до України від 42 країн.

У квітні цього року команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого повернулась з м. Вашингтон, Сполучені Штати Америки, де відбулись 64-і міжнародні раунди всесвітніх змагань з міжнародного права «Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition» («Jessup»), у яких взяли участь 135 команд з 90 країн світу.

Наш Університет та Україну представляли Катерина Пашкова з міжнародно-правового факультету, Ярослава Пономар та Ольга Склезь з факультету юстиції під керівництвом тренерів – Миколи Юрлова, старшого юридичного радника ГО «Truth Hounds» та асистента кафедри міжнародного права нашого Університету, а також Бартломієя Ґералта, аспіранта кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Лодзького університету.

Колектив здобув нагороду «Spirit of Jessup», яка присуджується команді, що найкраще втілює дух товариства Джесапу, академічну досконалість та конкурентоздатність. Переможців обирають учасники змагань, тому нагорода символізує визнання суперників та найвищі стандарти професійної поведінки.

Також команда провела низку адвокаційних заходів і зустрілась із радником Президента США та старшим директором Ради нацбезпеки США з питань Росії та Центральної Азії Еріком Гріном, який відповідав за підтримку України та притягнення росії до відповідальності, а також представниками американських юридичних фірм, фінансових груп, радником сенатора та українським дипломатом.

Гурток міжнародного права Університету оголошує про набір команди на сезон 2023/2024.

Справа цього року вже опублікована і вона стосується найбільш актуальних питань сучасного міжнародного права. Це буде важкий і складний кейс, тому, щоб знов потрапити до США, нам спочатку потрібно виграти національний раунд конкурсу ім. Джессапа в Україні.

А для цього ми проводимо набір найкращих студентів Університету!

Якщо Ви:

– є досвідченим дебатером або вмієте розв’язувати складні юридичні завдання;
– відмінно володієте англійською мовою (маєте рівень щонайменше B2);
– є амбітними, відповідальними, старанними та креативними!

Тоді надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на адресу n.y@truth-hounds.org до 18:00 6 жовтня і готуйтеся до відбору!