Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Штаб гуманітарної допомоги Університету продовжує підтримувати працівників Університету та їх сім’ї

Сьогодні, коли Україна живе і працює в умовах повномасштабної війни, нашою ключовою цінністю є люди. Університет докладає максимум зусиль, щоб підтримати тих працівників та членів їх родин, які наразі перебувають в Харкові та забезпечують функціонування структурних підрозділів Університету.

Штаб гуманітарної допомоги Університету за координаційної підтримки Анатолія ГЕТЬМАНА, Юрія БАРАБАША та Олега ЯРОШЕНКО разом із випускником нашого університету, керівником благодійного фонду «Український Благодійний Альянс», Олексієм КУРЦЕВИМ та його батьком Юрієм КУРЦЕВИМ, вчергове передали продуктові набори для родин наших працівників.

Сьогодні в стінах Університету було надано понад 150 продуктових наборів, які містять основні харчові продукти, такі як крупи, макарони, м’ясний паштет, соняшникова олія, чай, овочеві консерви та сардини. Також ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН відмітив Олексія та Юрія КУРЦЕВИХ подяками “За надання допомоги Гуманітарному штабу Університету, плідну співпрацю у реалізації проєктів, спрямованих на забезпечення життєдіяльності Університету”.

Від імені колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого висловлюємо слова подяки Олексію. Він разом зі своєю командую стали надійною опорою не лише для сімей багатьох харків’ян, а й для нашого колективу. Завдяки таким мужнім та незламним духом людям вистояв Харків та продовжує свою освітню діяльність наш Університет.