Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо вступників та їх батьків на День відкритих дверей у Військово-юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

⚖️Запрошуємо вступників та їх батьків на День відкритих дверей у Військово-юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Зустріч відбудеться онлайн 08.03.2024 о 16:00

Реєстрація на День відкритих дверей

📌Якщо ти бажаєш стати героєм сучасності та мрієш про професію, від якої зараз у захваті весь світ, ти маєш знати які привілеї може запропонувати тобі Військово-юридичний інститут, який є структурним навчальним підрозділом найкращого юридичного Університету країни:

✅ Ти отримаєш офіцерське звання та гарантоване працевлаштування з гідним грошовим забезпеченням.

✅ Під час навчання ти матимеш все необхідне: грошове забезпечення, комфортне проживання, якісне медичне обслуговування тощо.

✅ Ми подбали, щоб в тебе були належні умови: адміністративно-житлова будівля, сучасні навчальні аудиторії, курсантська їдальня, спортивні зали та майданчики, гуртожиток та казармені приміщення.

✅ Ти не платитимеш за проживання і  житимеш поруч з навчальним корпусом та їдальнею, що разом утворює єдине Університетське містечко.

✅ Інститут плідно співпрацює з представниками НАТО, а тому ти зможеш проходити навчання в рамках Програми “Удосконалення військової освіти” (Defence Education Enhancement Program).

Ти опановуватимеш такі спеціальні дисципліни:

• основи військового управління;
  • правові засади протидії тероризму в Україні;
  • тактика (у тому числі тактика військ НАТО);
  • стрілецька зброя та вогнева підготовка;
  • правова робота у Збройних Силах України тощо.

✅ Після випуску в тебе буде можливість працювати в таких установах як: Збройні Сили України, Військова служба правопорядку у Збройних Силах України, Державна спеціальна служба транспорту України, Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України з відповідним рівнем заробітної плати.

Сторінка Інституту на сайті Університету

Сторінки Військово-юридичного інституту в соціальних мережах:

Інстаграм

Телеграм канал

моб. 0505833471

vui@nlu.edu.ua

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

🌐Телеграм канал для вступників