Як отримати університетську поштову скриньку та навіщо це потрібно?

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Як отримати університетську поштову скриньку та навіщо це потрібно?

Університетська поштова скринька – це дуже крута річ, розповідаємо нижче! 😊

Для того, щоб отримати електронну пошту з доменним ім’ям Університету @nlu.edu.ua, необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації:

📎Перш за все – перейти на сторінку реєстрації

📎У вільне поле ввести свій РНОКПП – реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)).

⏩Після введення РНОКПП ви отримаєте особистий логін і вам залишиться лише створити пароль, що містить ряд вимог: має складатись щонайменше з 8 символів, мати, принаймні, 1 велику літеру, 1 маленьку та 1 цифру.

Під час реєстрації Ви можете зіткнутися з трьома помилками:

⚫️Користувача з даним ідентифікаційним номером вже було створено;

⚫️Повідомлення про популярне прізвище (користувача з таким прізвищем та ініціалами вже було створено);

⚫️Користувача з даними ідентифікаційним номером не знайдено в базі АСУ.

При виникненні будь-якої з цих помилок відправте листа на адресу технічної підтримки support@nlu.edu.ua. Необхідно прикріпити фото/скрін з ДіЯ студентського квитка або перепустки (у разі їх відсутності прикріпити фото будь-якого документу, що посвідчує вашу особу), вказати тему звернення (наприклад – реєстрація пошти), шифр своєї навчальної групи, коротко описати проблему, що виникла і при необхідності прикріпити скріншот.

Пройшовши реєстрацію Ви не тільки отримуєте свою особисту поштову скриньку в домені університету @nlu.edu.ua, а й ліцензійний доступ до хмарних ресурсів Microsoft 365 (включаючи такі додатки як Word, Excel, Power Point, One Drive, Outlook та інші) та до Порталу Навчальних електронних інформаційних комплексів (НЕІК).

Щоб увійти у свою поштову скриньку, Вам необхідно пройти авторизацію на сторінці https://mail.nlu.edu.ua та обрати додаток Outlook.

Корпоративна поштова скринька надає доступ до:

Навчальних матеріалів на НЕІК

Доступ до хмарних ресурсів Microsoft 365.

Ви отримуєте студентську знижку на:

🎧Apple Music

🎸Youtube Music Premium

🎬Youtube Premium

🎼Spotify

🎹SheerId

та багато інших сервісів, які надають знижки студентам з усього світу.

Переглянути детальну відеоінструкцію

Переглянути детальну текстову інструкцію

Просимо звернути увагу – розклад роботи технічної підтримки з 8.30 до 17.00, з понеділка до п’ятниці. Листи, які були відправлені в неробочий час, будуть оброблені на наступний робочий день в порядку черги.

Орієнтовний час відповіді у робочі години складає від 15 хвилин до 3 годин, залежно від навантаження технічної  підтримки.

На ВСІ звернення, без виключень, обов’язково надається відповідь.

Якщо Ви не отримали відповіді, будь ласка, надішліть листа ще раз, але бажано з іншої поштової скриньки.

Сторінки Університету в соціальних мережах:

❤️Instagram

❤️Facebook