Вічна та світла пам’ять Герою, який віддав своє життя за Україну!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вічна та світла пам’ять Герою, який віддав своє життя за Україну!

Знову невимовно стискає серце та болить душа, бо до нашого Університету знов надійшли сумні вісті – захищаючи рідну землю, героїчно загинув наш випускник, адвокат Валерій Цолан.

Валерій народився 3 жовтня 1974 року. Мешкав у м. Маріуполь, працював адвокатом. Під час повномасштабного вторгнення виїхав з окупованого міста, пішов добровольцем на фронт, захищати свою країну. Взяв позивний «Портос». Старший лейтенант, командир взводу спеціального призначення військової частини А4118 Валерій Цолан проявив себе як справжній герой. Він неодноразово брав участь у найгарячіших боях на передовій. Завжди був у перших рядах, ризикуючи своїм життям, щоб захистити своїх побратимів і мирних громадян.

12 червня 2023 року внаслідок бойових дій в районі населеного пункту Велика Новосілка Донецької області Валерій Цолан загинув. Він віддав своє життя за наше незалежне майбутнє. У чоловіка залишилося троє дітей.

За особисту мужність, жертовність, героїзм та відданість державі, які він продемонстрував під час захисту нашої Батьківщини в боях з російськими окупантами була створена петиція для присвоєння захиснику звання Героя України (посмертно), яка набрала понад 25 тисяч підписів та перебуває на розгляді у Президента України.

Адміністрація Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, професорсько-викладацький склад, працівники й уся університетська родина глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв.
Нехай добрий, світлий спомин про них назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх хто їх знав, любив та шанував.

Вічна та світла пам’ять Героям!