Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, випускники, викладачі  Університету, щиро вітаю вас із Днем юриста України!

Обравши правничий фах, ви взяли на себе відповідальність за долі людей, виявили сміливість протистояти злочинності. Впевнений, немає важливішої місії за ту, що ви виконуєте в нашому суспільстві, адже правосуддя, законність і захист прав людини — це основа розвитку держави та забезпечення справедливості для кожного громадянина.

Професія юриста потребує не лише глибоких знань юриспруденції, а й високих моральних якостей, глибинної сили та рішучості у відстоюванні верховенства закону. Ви  формуєте правову свідомість українців, захищаєте права і свободи особистості, забезпечуєте практичне застосування норм Конституції в реальному житті. Ця робота є невід’ємною частиною і маркером демократії та стабільності в державі.

Як ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – провідного юридичного ЗВО України, я пишаюся  професіоналізмом наших викладачів, їхньою щирою відданістю справі, гордий  вагомими результатами наших випускників, які побудували блискучу кар’єру, обіймають відповідальні  посади в судах, прокуратурі, адвокатурі, нотаріаті, СБУ, ДБР, міністерствах, Верховній Раді України тощо.

Наша освіта – це знак якості державного зразка, адже ми  готуємо не просто кваліфікованих спеціалістів, а свідомих громадян і патріотів, здатних взяти на себе відповідальність за майбутнє нашої країни та відстоювати її інтереси будь-де: від димних полів Донеччини до Гааги. Це результат старанної,  чесної роботи поколінь викладачів, які власними досягненнями та прикладом надихають молоде покоління на вчинки, виховують нетерпимість до злочину як такого, вкорінюють відразу до насилля, тоталітаризму, пригнічення людини. Все це – фактичний прояв тих ідеалів, які ми разом пропагуємо і відстоюємо.

Дякую вам за працю, боротьбу, незламність, підтримку молодих талантів, міцну громадянську позицію, за те, що ви щодня захищаєте права українців та суверенітет України!

Бажаю вам миру, здоров’я, довголіття,  невичерпного натхнення, мудрості та сили у подальших кроках. Нехай ваш професіоналізм і відданість праву й надалі збагачують наше суспільство.

З Днем юриста, колеги!