Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Укладено Меморандуми про співробітництво між Університетом та школами Новобаварського та Шевченківського районів Харкова

23 травня 2023 року відбулася зустріч ректора Національного юридичного університету Анатолія Гетьмана із директорами шкіл Новобаварського району та начальником управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Оленою Світличною. За результатами круглого столу та обговоренням питань в сфері надання освітніх послуг було підписано Меморандуми про співробітництво, спрямованих на покращення якості освіти та поглиблення взаєморозуміння. Також напередодні цієї зустрічі Національний юридичний університет підписав Меморандум про співпрацю зі школою Шевченківського району.

Метою підписання Меморандумів є співробітництво та обмін інформацією і досвідом між Національним юридичним університетом і загальноосвітніми навчальними закладами Новобаварського та Шевченківського районів.

Одним з напрямків закріплених Меморандумами є сумісна діяльність сторін та співпраця у форматі підготовки та реалізації спільних заходів у формі науково-методичних конференцій, лекцій, семінарів, майстер-класів, олімпіад та турнірів для учнів з науково-педагогічними співробітниками університету, а також проєктів і програм, які розроблені та реалізуються. Це сприятиме обміну досвідом та найкращими практиками між викладачами Університету та педагогічними колективами шкіл.

Також передбачена синхронна робота над створенням єдиного інформаційного простору. Це означає, що буде можливість обмінюватись корисною інформацією, методичними матеріалами, науковими дослідженнями та найкращими практиками. Такий обмін допоможе вчителям шкіл впроваджувати новітні педагогічні підходи.

Підписання цих Меморандумів сприятиме покращенню якості освіти, розширенню можливостей розвитку учнів та вчителів, а також підвищенню рівня правової грамотності серед учнів шкіл.