Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ІІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ»

Конкурс проводиться Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки (Інститут), Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Донецьким науковим центром НАН України та МОН України, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні й Проєкту Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні».

До участі в Конкурсі запрошуються:

• здобувачі вищої освіти (студенти, які здобувають вищу освіту ступеня молодшого бакалавра, бакалавра чи магістра; курсанти; аспіранти; ад’юнкти);
  • молоді вчені (вчені віком до 35 років включно, у т. ч. кандидати наук, доктора філософії) та вчені віком до 40 років, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).

Участь в Конкурсі є безкоштовною.

Заявка на учать в Конкурсі