Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ говорили про гендерні підходи до підготовки фахівців сектора безпеки й оборони України

В межах реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Урядова уповноважена з ґендерної політики і Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції провели Всеукраїнський круглий стіл «Моніторинг стану впровадження ґендерних підходів в процес підготовки фахівців сектора безпеки і оборони України» у змішаному форматі за участі всіх закладів вищої освіти сектору безпеки і оборони України.

Розпочав захід вступним словом т.в.о. начальника Інституту Юрій РЯБУХА. Модератором заходу була, т.в.о. начальника відділу наукової та науково-дослідної роботи Інституту Ганна ГОНЧАРЕНКО.

Програма заходу складалася з декількох панелей, основною темою на яких було впровадження гендерних підходів закладами вищої освіти сектору безпеки і оброни, обговорювались також проблемні аспекти та шляхи їх подолання.

Світлана ОСТАПЕНКО