Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студент факультету прокуратури Владислав Гречка отримав визнання за мужність та самовідданість

28 червня, на урочистостях із нагоди Дня Конституції України у Кропивницькому, голова обласної ради Юрій Дрозд вручив грамоту студенту 1 курсу факультету прокуратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – Владиславу Гречці та його побратимам за особисту мужність і самовідданість, виявлені в ході рятування людей і надання гуманітарної допомоги жителям Херсонщини в умовах воєнного стану, патріотизм та активну громадську позицію.

Вітаємо Владислав з відзнакою та дякуємо за самовідданість, людяність та патріотизм!