Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, сердечно вітаю вас із Днем знань!

На нас чекає новий навчальний рік, для когось він стане тільки першим кроком до омріяної професії, для інших – черговою сходинкою до фахового вдосконалення, а можливо, й часом, коли ви зрозумієте, що готові назавжди пов’язати своє життя з наукою, викладанням, працею на укріплення верховенства права і законності в Україні. Для кожного з вас Університет щодня буде світочем, наставником, другом і підтримкою. Не зважаючи на виклики, спричинені російським вторгненням, труднощі воєнних буднів, запевняю, колектив ЗВО зробить усе, щоб студентські роки залишили по собі не лише ґрунтовні знання, а й найтепліші спогади, де сплетуться воєдино професійний розвиток, особистісне зростання, міцна дружба, відчуття єдності, взаєморозуміння і патріотизму.

За будь-яких умов ми з вами маємо тверду мету вчити і навчатися, жити, боротися і перемагати. Університет впевнено крокує вперед, надає якісну освіту європейського зразка, залучаючи  передові технології онлайн-навчання, реалізує безліч наукових і навчальних проєктів та суспільно важливих ініціатив, дотримується усіх заходів безпеки, щоб молодь могла отримати гідні знання і набути практичних навичок для подальшої професійної діяльності. Шановні майбутні правники, з вами працюватимуть досвідчені викладачі, патріоти, закохані у право професіонали. Вони допоможуть вам на кожному кроці, нададуть вичерпні відповіді на будь-які  питання, використовуючи для цього сучасні методики і найкращий світовий досвід. Але тільки від вашої вмотивованості, наполегливості, бажання пізнавати й засвоювати нове залежить результат навчання і подальша кар’єра.

Вірю, що цей навчальний рік буде плідним, багатим на звершення, знання і здобутки. Нехай кожен день у лоні університетської родини стане для вас цінним внеском у власну мрію, в добробут країни, в майбутнє наступних поколінь.

Зичу щастя, міцного здоров’я, миру та незламної віри в справедливу Перемогу!