Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > «Найбільша честь і найвищий статус – бути громадянином України!» – ці прості, чесні і сильні слова під час зустрічі з представниками Університету висловив доцент кафедри криміналістики, а нині військовослужбовець ЗСУ, командир підрозділу аеророзвідки Василь Білоус

Дійсно, саме ця ідея зараз єднає наш народ у героїчному супротиві російському загарбнику, допомагає жити, працювати, будувати, навчати і навчатися. Та найголовніше – надихає гуртом бити ворога на усіх фронтах, адже він задумав, перш за все, позбавити нас самоідентичності, змішати нащадків козацького роду з сірою масою раніше поневолених народів, без історії, мови, культури, майбутнього. Однак, не судилося! Бо українці щодня демонструють світу сміливість, єдність і міцну підтримку армії.

Університет посильно наближає перемогу, постійно допомагаючи військовим, теробороні та цивільному населенню міста-героя Харкова. Минуло близько місяця з того часу, як студентство факультету адвокатури ініціювало збір коштів на автівку для одного з підрозділів Збройних сил України. 14 жовтня до Дня захисників та захисниць вже придбану автівку передали одному з підрозділів ЗСУ. На сьогодні вже модернізований відповідно до надскладних умов експлуатації автомобіль виконує завдання з порятунку життя наших військових, евакуації цивільного населення, а також забезпечення продуктами харчування та медикаментами жителів важкодоступних населених пунктів, які постраждали через зруйновану окупантами транспортну інфраструктуру.

До збору коштів долучилися: студенти, викладачі та працівники Університету, а також наші випускники. До доброї справи нашої університетської сім’ї доєднався і Василь Білоус, який продемонстрував свою міцну патріотичну позицію і безкорисливість, надавши значну частину коштів для купівлі автомобіля із власних заощаджень від адвокатської практики.

Дякуємо кожному, хто не залишається осторонь подібних ініціатив та надає посильну допомогу цивільному населенню та нашим військовим. Вони мають знати, що за їх спинами надійний тил.

Поки ми єдині, поки кожен працює на перемогу на своєму місці, немає сили, здатної зломити наш дух і віру у мирне майбутнє в колі суверенних европейських держав.
Все буде Україна!