Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > На факультеті слідчої та детективної діяльності проведено низку просвітницьких та виховних заходів

На факультеті слідчої та детективної діяльності напередодні професійного свята Дня юриста на базі кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено низку просвітницьких та виховних заходів.

Перший проректор Університету Микола Кучерявенко привітав студентів факультету і вручив подяки ректора найкращим бакалаврам, зокрема Марії Касьян, яка з першого дня збройної агресії захищає Україну, пройшла всі фронти і зараз воює на Куп’янсько-Лиманському напрямі.

Із привітаннями студентів з Днем юриста виступили заступник керівника Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань Артем Медведенко та керівник відділу Управління Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань Сергій Костін.

Артем Медведенко продемонстрував майбутнім слідчим і детективам слайди та відеофільм про Державне бюро розслідувань, розповів про місію та цінності, організаційну структуру державного правоохоронного органу, підслідність ДБР, пріоритетні напрями роботи, а також криміналістичне забезпечення слідчої діяльності, взаємодію з правоохоронними органами, міжнародну співпрацю, показники діяльності ДБР у сфері протидії кримінальним правопорушенням високопосадовців, правоохоронців, суддів, військовослужбовців.

Майстер-клас із застосування криміналістичної техніки в розслідуванні злочинів для студентів провів керівник центру криміналістичних інновацій «IntelligenTrident» кандидат юридичних наук, доцент кафедри криміналістики, воїн-захисник України Василь Білоус.

Пан Василь організував для студентів виставку сучасної криміналістичної техніки, наглядно продемонстрував застосування різних криміналістичних знарядь, інноваційних технологій, наводив численні приклади з практики розслідування кримінальних проваджень в умовах війни.

Під час заходів студенти демонстрували щире захоплення Державним бюро розслідувань, виявляли великий інтерес до криміналістики, цікавилися особливостями майбутньої професії слідчого та детектива.

Щиро дякуємо за проведені заходи керівництву Державного бюро розслідувань, ректорату Університету, кафедрі криміналістики і центру криміналістичних інновацій «IntelligenTrident».

Разом до перемоги! Слава Україні!