Модульний будинок херсонцям від студента Університету Владислава Гречки

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Модульний будинок херсонцям від студента Університету Владислава Гречки

Владислав Гречка студент факультету прокуратури Харківського Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, заступник командира Другого стрілецького батальйону Кропивницької територіальної громади №3.

З перших днів після підриву Каховської ГЕС разом з побратимами ініціювали та організували рятувальну експедицію до Херсонської області, під час якої допомагали постраждалому цивільному населенню міста Херсон.

Близько місяця тому, Владислав ініціював збір коштів для придбання модульного будиночка для людей, які втратили житло. На зібрані 70 тисяч гривень Владислав придбав термобудку, яку власноруч облаштував для проживання.

29.08.2023 модульний будинок був транспортований з міста Кропивницького в місто Херсон та переданий новим, щасливим власникам!
Університетська спільнота дякує Владиславу за небайдужість!