Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та юридичною фірмою AGA partners було підписано меморандум про співпрацю

Партнерство між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та AGA Partners покликане підкреслити важливість співпраці між навчальними закладами та бізнес-середовищем для досягнення якісної юридичної освіти та професійного зростання.

Даний меморандум про співпрацю відкриває широкі перспективи для обох сторін, дозволяючи студентам отримати практичні навички та знання в сфері юриспруденції.

Згідно із документом, пріоритетними напрямами співпраці визначені:
– спільне проведення майстер-класів, практичних семінарів, відкритих лекцій, тренінгів;
– організація студентських практик, стажувань та сприяння у працевлаштуванню студентів;
– спільні наукові дослідження;
– розробка спільних проектів та пропозицій;

Ми вітаємо AGA Partners з цим важливим кроком і бажаємо успіху у спільній роботі та досягненні великих висот у галузі права!

Cайт